אודות

“.We sell technology, not just plants”

תרביות ראש הנקרה הינה חברת אגרו-ביוטכנולוגיה, עם מעל 40 שנות ניסיון בריבוי ובהשבחה של צמחים. רה"ן היא החברה הגדולה ביותר בעולם המערבי לייצור בננות ופלנטיין בתרבית רקמה.

פעילותנו מקיפה תחומים שונים, החל מביולוגיה של התא, השבחה, ריבוי המוני בתרבית רקמה  ושתלנות קונוונציונלית. תכניות ההשבחה של רה"ן  מותאמות לצרכים של הלקוח ולתנאי הסביבה השונים.

מוצרינו כוללים את זני הקוונדיש המוגנים בזכויות מטפחים ופטנטים: RAJAFFAGALADI, ובנוסף זנים פתוחים כמו PRATAFHIAHARTON ENANOHARTON DOMINIQUEWILLIAMSGRANDE NAINE, ועוד.

עצי פרי נשירים

מעבדות תרביות רה"ן מייצרות כנות וזנים של עצי פרי שונים לרבות שזיפים, אפרסקים, נקטרינות, שקדים, תפוחים ואגסים. נוסף על כך, המשתלות שלנו מייצרות זני פירות מורכבים כדוגמת אבוקדו, הדרים, אפרסמונים, ועצים לא מורכבים כגון זיתים. כל הצמחים שלנו מיוצרים מצמחי-אם שנבדקו לנוכחות נגיפים וגורמי מחלה.

סוללים את הדרך באגרו-ביוטכנולוגיה

מתקני רה"ן לתרביות רקמה ומחלקת המחקר והפיתוח מצוידים במכשור מתקדם ומופעלים ע"י צוות מדענים וטכנאים מיומנים. המומחיות הטכנית של רה"ן הפכה את החברה למובילה בענף.

כמומחים בתרביות תאים ורקמות, אנו מספקים מגוון של שירותי מעבדה ושירותים אגרו-טכניים ללקוחות אקדמיים ותעשייתיים, לרבות אנדרוגנזה, בדיקה לאיתור נגיפים וניקויָם, מוטגנזה בתרבית, ניתוח טביעת אצבע גנטית של זנים נאמנים למקור וריבוי המוני. הצוות הטכני שלנו מספק סיוע בתכנון והקמה של מעבדות לתרביות רקמה ברחבי תבל.

הבטחת איכות ובקרה

הנהלתנו נחושה לספק ללקוחותינו צמחים באיכות גבוהה. אנו מפעילים מערכת ניהול איכות העומדת בתקן ISO 9001:2015 על מנת להבטיח את איכות מוצרינו.

גלילה למעלה